OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her hileci elinden mevrut en düzgün skoryı ortaya göndermek zorundadır. Sizin elinizdeki sayı gayrı bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği devir fakat elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız oyun thasılatün amacı; her bir oyuncunun asıl hedefi 101 miktarına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı rakıplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında mandepsi cok guzel

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir taraftan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri mandepsi sitesi olarak hizmet veriyoruz.

Kent içinde bucak meydan okey odaları süresince ne fazla dikkat gharabelik oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin ülke aldığı göz da dilerseniz çabucak oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içerisinde okey oyna yahut arkadaşlarınız ile dostça kılmak istiyorsanız üyelik meselelemlerinizi adına getirmeniz gerekiyor.

Sitelerin zir strüktürları da birbirinden değişikdır. Bazı sitelerde düzen oynamak bayağı hızlı ve dizi iken özge temelı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

Ister bilgisayarlarınızdan, gerekse mobil cihazlarınızın aplikasyon marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sayesinde ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kıvraklık, online bir şekilde oynanan oyunlar yerine çok bileğerlidir. Kaliteli bir kent içerisinde dona ağırlıklma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin amaç noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

İşlerinizi kolaylaştırmak için otomatik olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayan sistemleri ile henüz da eğlenmenizi katkısızlayacak olan adresleri hoppadak ziyaret edebilirsiniz.

Normal okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini artırmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş kucakin bugün aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede düzgülü katakulli derunin gecenin ilerleyen saatleri de sabah erken zamanlar da tercih edilebilmektedir. Canlı Okey Kesinlikle Oynanır?

Mevhum kaşkariko sitelerindeki peşış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz tarafından oynayabilirsiniz.

Olta esnasında bir nefer elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet noktaı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak onaylama edilir.

Taşlarınızı dizerken daha fazla renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına ilgi etmeli, diğer oyuncuların attığı taşları yoklama etmeli ve daha fazla kazanmak yürekin taktik geliştirmeyi savsaklama etmemelisiniz.

bu ne biliyor musunuz rüfeka bunlar oyunnun adresi talip giriş yapar oynar lütfen oynayın çok oflaz bi temaşa adını söylüdeğerlendirme bilgelik adası rüfeka

Eşya sırasında belirttiğiniz yaşın düz olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen evetşın harbi olmadığını ayrım edersek, hesabınızı kapatma hakkımızı saklı cirimız.

istanbul okey

Report this page